Megoldott

Piszkos tető

Az 5-ös, 7-es, 110-es busz Stefánia út / Thököly út megállójában a váró tetején áll a por.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Stefánia út / Thököly út

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Letakarították!
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kopott pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Egressy tér (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kopott pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Margit híd, budai hídfő H (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gusztustalan

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Margit híd, budai hídfő H (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére