Megoldott

Nem látszik a lámpa

A fák lombjai teljesen eltakarják a jelzőlámpát.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Bakancsos u. 1

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Nekem úgy tűnik, hogy visszavágták.
  • Biciklis Anita visszajelzésére vár.

  • Mészáros Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Rákosmente Sajtó hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A jelzőlámpát eltakaró ágak levágását megrendeltük a Rákosmente Kft.-től.

    Üdvözlettel:

    Sajtó és kommunikáció
    Rákosmente Önkormányzata
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére