Megoldott

Hiányzó Üveglapok - Új köztemető

Helyszín: A 68-as autóbusz Új köztemető megállójában lévő utasváró (Vas Gereben utca felé)
Probléma leírása: Tavaly Júliusban már bejelentettem, de azóta sem történt túl sok változás, mindössze annyi, hogy 1 üveglapot pótoltak a másik oldalon lévő utasvárón. Kérem, pótolják ezen is mind a kettő hiányzó üveglapot!
Előzmény: http://jarokelo.hu/budapest/bejelentesek/2605/hianyzo-uveglapok-mallo-megallonev-tablak

A bejelentés megoldásában közreműködő személyek segítségét előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, X. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Hölgyem/Uram!

    A jelzett utasváró javítása megtörtént.

    Üdvözlettel
    Tüske Zoltán
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    buszmegálló javítása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: JCDecaux
    Erdősor utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Buszmegálló pad kitörése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: JCDecaux
    Zsókavár utca (XV. kerület)
  Vissza az oldal tetejére