Megoldott

Fa gallyazásának kérése

Kispesten az Árpád utca 143 és 145 között van egy fa, amiről már korábban is törtek le kisebb-nagyobb faágak. A legutóbbi, július 28-ai viharnál is pont ez történt, egy faág keresztben az úton landolt, részben rázuhanva egy autóra. Mivel rendszeresek a fáról leszakadó ágak, ezért szeretnénk kérni, hogy metszék vissza egy kicsit a fát, nehogy a következő viharnál a lezuhanó ág összezúzzon egy autót vagy egy embert aki ép alatta sétál.

Segítségüket előre is megköszönve,
Bardócz Csaba

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Árpád u. 143

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A gallyazást elvégezték, köszönöm szépen! :)
  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerületi Zöldprogram Iroda

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    További képek, kérlek ezeket is csatoljátok a bejelentéshez.
  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leszűkülő kerékpársáv

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Lehel utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Kisfaludy utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Pannónia utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére