Megoldott

Belógó faág az Árpád hídon

Anonim Járókelő

Az Árpád híd északi járdáján, a budai hídfőhöz közel újra belóg egy faág a kerékpáros járdaszakaszra.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Árpád híd

Hozzászólások

  • Szilágyi Dóra lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tegnap csinálhatták meg, mert ma már tökéletesen le volt vágva.
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldott"-ról "Válaszra vár"-ra.

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő Ferenc hozzászólt a bejelentéshez.

    Bocsánat, most látom, hogy az északi oldalról szól ez a bejelentés. A déli oldalon gallyaztak ma délben. Lehet, hogy átmennek a másik oldalra is, de nem biztos.
  • Járókelő Ferenc hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma délben legallyazták a fát.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Violet Ilona
    Zaránd utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Bedölt fa.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Madzsar József utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére