Megoldott

Padok felújítása(?) a Népkertben...

Ki tudja megmondani azt az agyament ötletet, hogy a Népkert ÖSSZES padjának ülő- és hátrészét egyszerre leszerelték (már ha egyáltalán tudnak róla. Ennek okán a sétányon lévő egyetlen padra -miután csak a váza maradt- nem lehet leülni.
Jó ez így a nyári szünetben, a nyári szabadságban és amúgy is kertvárost épít az Önkormányzat...
Esetleg minden második padot kellett volna rommá tenni, például, de az esztelenségnek tudom nincs határa és valószínűleg így többet is lehet elkérni a javításért, mintha ott helyben mázolnák le az amúgy használhat fa elemeket!!!

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Bakancsos utca

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Vizi Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    Mustráltam: Most rendben voltak a padok.
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Jó... a NER-ben 9 éve élve majd térjünk vissza jövő tavasszal... :)
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Hahaha, jön a kampány... Hatker is ráhúzott a játszótért javításra - a Lövölde teret egész nyáron nem lehetett használni, hogy elkészüljön a választásra... (Amúgy nem kapkodnak, gyakran áll ott félkés...
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Legalább felújítják. Mondjuk tényleg nem egyszerre kellett volna az összeset.
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Régi Lakó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ping-pong

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Ferihegyi út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Faágak belógnak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Rákóczi Ferenc utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére