Megoldott

Járdára nőtt bokor

Több, mint egy éve jelentettem be, azóta sem csinálták meg.

https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/29597/ranott-a-bokor-a-jardara

Kérem, hogy külön bejelentés nélkül, évente 2 alkalommal vágják vissza a bokrot. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Ányos u. 5

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Ugyan nem méltattak válaszra, de megcsinálták. Köszönöm!
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Mura-Mészáros Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járhatatlan a járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem lehet elférni a fa alatt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Kelta utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Locsolórendszer a járdát locsolja

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Madzsar József utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére