Megoldott

Kitört üveg

A Blaha Lujza téren az 5-ös, 7-es busz megállójában ki van törve a váró egyik üvege.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Blaha Lujza tér M

Hozzászólások

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Így igaz!
  • Szilágyi Dóra lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Erdősi Mátyás hozzászólt a bejelentéshez.

    Ki lett cserélve!
  • Mészáros Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére