Megoldott

Bokrok visszanyesése a Stromfeld Aurél úton

Anonim Járókelő

A Stromfeld Aurél út elején nagyon benőtte már a járdát a sok bokor, kérjük ennek gyérítését. Sajnos az ilyen nagy növényzet a járdán a rovarvilágot is odavonzza, és nem lehet nyugodtan ott elsétálni.

@Főkert

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Stromfeld Aurél út 3

Hozzászólások

  • S-N Szabolcs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A szakaszon történt némileg cserjeirtás, ezt köszönjük szépen. Kár, hogy a lakónak itt nem lehet címezni (?), hogy a kerítésén lévő zöldet kicsit nyesse meg. Feltételezem az hatáskörbeli problémák mia...
  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére