Megoldott

Útbeszakadás

Igaz már meg van jelölve, de az úttest széle veszélyesen beszakadt. (Hóbagoly/Marabu sarok)

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, XVII. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Sokáig tartott, de szépen megcsinálták!
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Lassan már olyan régi az úthiba, hogy a fényképekből egy Mosoly-album lenne összeállítható, ha az egész nem lenne nagyon is szomorú...
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Az első bejelentés óta egy hónap telt el... Az oszlop kitartóan őrzi a beszakadt úttestet!
    Semmi nem történt ebből következően....
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Jó lenne ezt megjavítani, mieéőtt a tavaszi esők még jobban kimossák az utat...
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    A mai helyzet...
    Pedig a múlt héten jártak erre útjavítók, de ők biztos másra volt specializálódva! (Nem kerül ez túl sokba az adófizetőknek?....)
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Cím!

    Köszönettel vettük a hozzánk érkezett bejelentést. Rákosmente Önkormányzata az úthiba javítására a szükséges intézkedéseket megteszi.

    A kivitelezés befejezéséig kérjük szíves türelm...
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Régi Lakó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Balesetveszély

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    521. utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Úttest süllyedés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kreutzer Iván
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Bocskai István utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fedél a nyomvonalon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Szent kereszt tér (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére