Megoldott

Kátyú az úttesten, Budenz utcai CBA

Anonim Járókelő

A 2. Kerületi Budenz úton a CBA előtt, közvetlenül a Széher úti kereszteződés után egy mély kátyú van. Mellékelve elküldve a kátyú és az utcatábla.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, II. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A kátyú kijavítva, az útpálya rendben.
  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    Az önkormányzat arról tájékoztatott, hogy felveszik a javítási listára.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A második kerületi Budenz útról volt szó! Nem a XVI. kerületi Budapesti útról!
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Morzsolódás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gaal Gyula
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Törökvész út (II. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Óriás kátyú a fedél mellett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Virág árok (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére