Megoldott

Ágak

Tisztelt Illetékes!

Néhány hete elvégezték a Zöldlomb utca páratlan oldalán, a Zöldkert út és Pitypang utca közötti szakaszon lévő fasor gallyazását, azonban a lefűrészelt ágakat nem szállították el.
Kérem, hogy ezt minél hamarabb tegyék meg!

Tisztelettel,
Szász László

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Zöldlomb u. 54

Hozzászólások

  • Fülöp Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Elszállították az ágakat, köszönöm!
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét.
    Bejelentését továbbítottuk az illetékes Önkormányzati Osztály felé, akik meg fogják vizsgálni az Ön által említett problémát, majd a rendelkezésükre álló k
    ...
  • Mészáros Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére