Megoldott

Hiába a kérés, kár a pénzért, ami nem megy ne erőltessük?

Február 11.-én javították(!!!) az 517. utca korábban nem régen javított szakaszát újra.
Most jeleznem kell, hogy a hatásfok egyre romlik és már a gondatlan munkavégzés kifejezett minősítését bőven meghaladta.
Ugyanis -ha a naptárra néznek- még egy hónap sem telt el és az 517. utca eleje tele van gödrökkel, természetesen ott, ahol a korábbi kátyúk is voltak, csak a töltőanyagot még eddig nem sikerült tartósan bedolgozni a lyukakba...
Természetesen a tízes nagyságrendű lyukat mind lefényképezhettem volna, de jól látszik az, hogy az Önkormányzat nem képes rendet tenni a beszállítójával / alvállalkozójával szemben. A baj csak az, hogy ne a állampolgárok pénzéből legyen nagyvonalúan elnéző!
Megjegyzés: ami igen jó képet fest a kerületről az 517. utca kátyúi kapcsán az például a Google Earthban(!) is jól látható: hatalmas tócsák az 517. utca utca nézetében, hadd lássa a világ mi a magyar vírtus... Esetleg újabb szokások szerint ki lehetne takartatni, hogy lássák illetve ne lássák világszerte.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, XVII. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Régi Lakó: "Nézzék el: nincs türelmem végig keresni, hogy hányszor és hány bejelentés és fénykép készült a most is bemutatott utcákról, amelyekben Guiness rekordnyi kátyúk alakultak ki mind méretben,...
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Régi Lakó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Balesetveszély

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    521. utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Úttest süllyedés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kreutzer Iván
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Bocskai István utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fedél a nyomvonalon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Szent kereszt tér (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére