Megoldatlan

Gazos szemétlerakó,patkányokkal, közel a kerékpár úthoz.

Régi elfelejtett,szikkasztó.Közvetlenül a kerékpár úthoz. Patkányok is élnek benne. Sokan szemétlerakónak használják,senki sem takarítja,nincs gazdája!Körülötte nyírják a füvet,de ott évek óta csak a gaz nő.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, XXII. kerület

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok Önkormányzata

  • Szabó Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Elküldtük újra.
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok Önkormányzata

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    2 -hete jártam arra,addig semmi.
  • Szabó Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Történt valami előrelépés?
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Úttestet elfoglaló növény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Budafok Önkormányzata
    Szentháromság utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Közel 1 éve kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Budafok Önkormányzata
    Káldor Adolf utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére