Megoldott

Kátyú

Téli kátyúk a Marabú utcában

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, XVII. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyetértek!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Admin!

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy a kivitelezés megtörtént. Kérjük a bejelentés státuszát "megoldottra" változtatni.

    Köszönettel,
    Sajtó és kommunikáció
    Rákosmente Önkormányzata
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Admin!

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy a kivitelezés megtörtént. Kérjük a bejelentés státuszát "megoldottra" változtatni.

    Köszönettel,
    Sajtó és kommunikáció
    Rákosmente Önkormányzata
  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves bejelentő!
    Ha van bármilyen információja a bejelentéssel kapcsolatban kérjük, erre a linkre kattintva jelezze nekünk:
    http://jarokelo.hu/budapest/bejelentesek/4608/katyu/frissites Köszönjük szépen!
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    A teljes sor, középen a főkátyúval...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Cím!

    Köszönettel vettük a hozzánk érkezett bejelentést. Rákosmente Önkormányzata az úthiba javítására a szükséges intézkedéseket megteszi.

    A kivitelezés befejezéséig kérjük szíves türelm...
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Régi Lakó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Úttest süllyedés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kreutzer Iván
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Bocskai István utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fedél a nyomvonalon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Szent kereszt tér (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Vizes lyuk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Budapest Közút
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére