Megoldott

Utasváró rongálása a Keletinél

Kérem az illetékes JCDecaux intézkedését, köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Keleti pályaudvar M

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Németh István hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmi baj :) És le is lett takarítva már :)
  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia István!
    Elnézést kérünk a megkésett ügykezelésért. Köszönjük a türelmedet.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Németh István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kitört üveg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Blaha Lujza tér M (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kopott pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Arena Mall bevásárlóközpont (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Törött üveg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Acsai Milán
    Rákóczi út (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére