Megoldatlan

Kmety utcai kátyú

Anonim Járókelő

A XX. kerületben a Kmetty utca és az Ónodi utca kereszteződésénél (a Lajtha László utca irányában) található hetek óta a csatolmányban küldött kátyú.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, XX. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Szabó Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Megcsinálták?
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Komárom utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    XX. kerületben kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Török Flóris utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kikerülhetetlen, egyre mélyülő kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Nagy Győri István köz (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére