Megoldatlan

Kátyú

A kátyú kiújult. (2015.02.05.)
---
A III. kerület Táncsics Mihály utca - Puszta utca torkolatánál hetek óta kb. 1m2-es kátyú van. Több mint 3 hete bejelentettem a II. ker. önkormányzatnál és semmi nem történt.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, III. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Vlaszák Géza, újraküldtem az önkormányzatnak, de egyelőre megoldatlanra állítom a bejelentést. Boldog húsvétot!
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    újraküldtem az önkormányzatnak
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Asztalos Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    Ismét hatalmas kátyú keletkezett ugyanott, nagyon balesetveszélyes!

    (az eredeti képet csatoltam újból)
  • Vlaszák Vlaszák Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen. Néhány hét múlva.
  • Szabó Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Megcsinálták?
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Vlaszák Vlaszák Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kátyúk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Napfény utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Útból kiemelkedő fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Napfény utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Megsüllyedt aszfalt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Zaránd utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére