Válaszra vár

Megrongált tájékoztatók

Tisztelt BKK, Tisztelt Budapest Közút!

A Fővám téri aluljáróban az 'A' jelű kijáratnál található tájékoztató matricákat megrongálták, majd azok maradványait - pótlásuk nélkül - mintegy fél éve eltávolították. Kérem, mihamarabb pótolják a hiányzó feliratokat.

Munkájukat előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Fővám tér

Hozzászólások

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Járókelő Dávid bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Csikorgó csukló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Könyves Kálmán körút (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Matrica

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Soroksári út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére