Megoldatlan

Ferenc tér díszvilágítása

A néha működű lámpák esete: sok helyen nem törődnek a közterületi elemek - mint a szökőkút - működtetésével, szerencsére a Ferenc tér nem ide tartozik. Egy régebbi karbantartás során cserélve lettek a fényforrások, amik idővel sorra kiégtek. Tavaly ősszel a három oszlop közül csak egy világított hellyel-közzel, jelenleg sötétedés után semmi se kapcsolt fel.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, IX. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Történt fejlemény az ügyben, már rendesen világít az oszlop.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Visszavonom a következtetést. Felújították a parkot, elbontottak a három világító pavilonból kettőt. Kicserélték a lámpatesteket és a borítást, DE lefestették az oszlopot. Éjszaka fölösleges megy a v...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Elkezdték a park felújítását és elbontották a pavilont. Bízzunk benne, az új park karbantartására már figyelmet fordítanak.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Téves. A pavilonok ideiglenes lezárását követően ismételten kikötötték a díszkivilágítást.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Jó hír, már működnek a lámpatestek. Most a választásokra beígért, majd látványosan félbehagyott szökőkút felújítás rontja a képet.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Még semmi változás..
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére