Megoldott

Belóg

Kérem, szíveskedjenek kicsit visszavágni a járdára lógó ágakat a 161A végállomásán, mert alig lehet elférni!

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 71

Hozzászólások

  • Hétfői Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Valaki levagdosta. Igaz, a levágott ágakat simán eldobálta.
  • Gál Gertrúd elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére