Megoldott

minden második kandelláber rossz

A Műegyetem rkp. és Bertalan Lajos u. sarkán, és a Gellért tér felé minden második kandeláber rossz vagy nem világít. (összesen 3db hibás)
A lámpatesteknél minimális izzás sem tapasztalható, így nem valószínű hogy csak a fotózás idején a túlmelegedéstől kapcsoltak volna le ideiglenesen.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Hozzászólások

  • András Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A hibás lámpákat javították, köszönjük!
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • András Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kiégett lépcsővilágítók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Móricz Zsigmond körtér M (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Sérült villanyoszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Dayka Gábor utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére