Válaszra vár

Kilógó fa a járdára

Tisztelt járókelők a tegnapi napon a XXIII.kerületben a Lakotepen van egy olyan fa ami a járdát használhatatlanná teszi mert tejesen kilóg és már annira ki lóg hogy sokan neki mennek majd nem a fele járdát be nőtte ezért szeretném kérni hogy valamit tegyenek mert közterületre hajol ki éppen és mindig le kell menni a zöld fűbe ami úgy szintén nem tesz jót a természeti zöld fűnek ezért kérnem az illetékesnek hogy vágjak le vagy távolítsák el ami a közterületre kilógó fa ágát

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Újtelep út 17

Hozzászólások

  • Biciklis Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XXIII. kerület

  • Biciklis Anita megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Parkok és zöldterületek"-ra.

  • Biciklis Anita megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, Széchenyi Lánchíd, 1013 (47.49841616, 19.04077857, 16)"-ról "Budapest, Újtelep út 17, 1237 (47.41686558, 19.13415978, 17)"-ra.

  • Szilágyi Dóra hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben add meg a probléma pontos címét, hogy ezzel is segítsük az illetékes gyors és hatékony munkavégzését. H...
  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Ádám Kiss bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére