Megoldatlan

Parkolót megvilágító lámpa hibája

Börzsöny u. 2/b melletti parkolót és parkot megvilágító lámpa egyáltalán nem ég.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, IX. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Bejelentését a visszajelzések alapján lezártuk. Kérjük, ha a bejelentés jelenlegi státuszával ellenkező információval rendelkezik jelezze felénk ezen a linken: http://jarokelo.hu/bud...
  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves bejelentő!
    Ha van bármilyen információja a bejelentéssel kapcsolatban kérjük, erre a linkre kattintva jelezze nekünk:
    http://jarokelo.hu/budapest/bejelentesek/4532/parkolot-megvilagito-lampa-hi...
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elfordult lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Lechner Ödön fasor (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Hiányzó fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Fővám tér (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére