Megoldott

Várkert rakparti kerékpárútra lógó faágak

Anonim Járókelő

A Várkert rakparton lévő fasor elmaradt űrszelvényező metszése szükséges haladéktalanul. A belógó ágak nagy mértékben akadályozzák a kijelölt kerékpárúton történő szabályos közlekedést.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Várkert rkp. 17

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Még tart az adóbevallási időszak, ha eddig nem rendelkeztél az adód 1%-ról, akkor gondolj ránk, hogy a jövőben is segíthessük a bejelentések megoldását.
    Adószámunk: 18627239-1-41.
    Vagy ha márr...
  • Bertalan Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem tudom, hogy ennek a bejelentésnek a hatása-e, de délután már metszették a fákat...
  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére