Megoldatlan

közvilágitás

Budapest, 16.kerületi Béla utca 128.szám előtt álló betonoszlopon lévő közvilágitási lámpa nem világit

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, XVI. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Bejelentését a visszajelzések alapján lezártuk. Kérjük, ha a bejelentés jelenlegi státuszával ellenkező információval rendelkezik jelezze felénk ezen a linken: http://jarokelo.hu/bud...
  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves bejelentő!
    Ha van bármilyen információja a bejelentéssel kapcsolatban kérjük, erre a linkre kattintva jelezze nekünk:
    http://jarokelo.hu/budapest/bejelentesek/4485/kozvilagitas/frissites Köszön...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A közvilágítási hibákat a www.bdk.hu honlapon vagy az erre a célre készült okostelefon alkalmazás segítségével lehet(ne) és kell(ene) bejelenteni, hogy az illetékes társaság (BDK Kft.) gyorsan és haté...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Cinke Zoltánné bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó közvilágítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Németpróna utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére