Megoldott

Sötét van!

Vasarhelyi P. utca 7 es 9 közötti lampa mar honapok ota nem vilagit.

(Dec, Jan. Feb.)

Üdv. Kiss B.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Hozzászólások

  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    És lőn világosság!
    Ma este ujra vilagit a lampa a Vasarhelyi pal utcaban.

    Köszönet mindenkinek. Kiss B. 2015. február 24.
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Ajtó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Budafoki út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Lámpaoszlop helye

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Budafoki út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kiégett lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Budapest, Móricz Zsigmond körtér M (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére