Megoldott

Sötét van!

Anonim Járókelő

Vasarhelyi P. utca 7 es 9 közötti lampa mar honapok ota nem vilagit.

(Dec, Jan. Feb.)

Üdv. Kiss B.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület
Sötét van! bejelentés helye
Térkép betöltéséhez kattints

Hozzászólások

  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    És lőn világosság!
    Ma este ujra vilagit a lampa a Vasarhelyi pal utcaban.

    Köszönet mindenkinek. Kiss B. 2015. február 24.
  • A rendszer elküldte az ügyet az illetékesnek: Az illetékes

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére