Megoldott

Vilanyoszlop nyitott szerelőnyílása

Helyszín: Csepel, Kossuth Lajos utca (Vasedény közelében)
Probléma leírása: A villanyoszlop szerelőnyílása nincs lezárva, szabadon belenyúlhat bárki.
Megoldási javaslat: Kérem, zárják el a nyílást!
Google Utcakép: https://www.google.hu/maps/@47.427917,19.070163,3a,37.1y,55.28h,89.38t/data=!3m4!1e1!3m2!1soROJYYtgodVIF0rr9M1ZLA!2e0

A bejelentés megoldásában közreműködő személyek segítségét előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, XXI. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szép, új ajtót kapott!
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Kidőlt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gudenus László
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Vas Gereben utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nincs közvilágítás a sétányon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Puli sétány (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    5
    Válaszra vár
    5

    Megrongált oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Puli sétány (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére