Kiegészítésre vár

Illegális szemét lerakás

Anonim Járókelő

Valaki abban a hitben él, hogy lomtalanítás van megint.
Illegális szemét lerakás a kaszáló utca 89-90 körül

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Kaszáló u. 87

Hozzászólások

  • H. Annamária hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amin a probléma könnyen beazonosítható, hogy ezzel is segítsük az illetékes gy...
  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    eltűnt hinta

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Diadal utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Játszótéren eltünt a csap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Veszélyes fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kelemen Zoltán
    Czeglédi Mihály utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére