Megoldott

Csőtörés utáni útburkolat helyreállítás - remeg tőle a házunk

Hello!

2012. őszén csőtörés miatt az illetékes szerv felbontotta (és a csőtörés problémát megoldotta) mindkét sávot a Reitter Ferenc utcában a Róbert Károly krt irányában a Szegedi útnál. A helyreállító útburkolást olyannyira hanyagul végezték el, hogy már másnap elkezdett széthullani a külső sáv, lásd kép, mára már kátyú keletkezett. Azt hittük, ez ideiglenes megoldás, de már 8 hónap eltelt.

Időközben az útburkolat jelentősen meg is süllyedt, ennek következtében iszonyúan remeg a ház, amikor nagy sebességgel hajtanak át a kereszteződésen a gépjárművek. 4,5 éve lakunk itt, a csőtörés óta tapasztaljuk a remegést.

Szeretnénk, ha kiegyenlítenék a süllyedést és megfelelő burkolattal látnák el az utat, mert a kátyún túl a lakásunk csúcsidőben percenkénti remegése borzasztó. (20, 30, 32-es buszok is erre járnak, no meg erre teherautók is)

Hozzátenném, hogy a burkolat hiba a gyalogos átkelőbe is belóg, a porló aszfalt pedig nagyon csúszós, nem egy kisgyereket láttam elesni a gurgulázó kavicsszerű aszfaltdarabkákon.

Ha esetleg rossz kategóriába tettem, akkor kérném az admint, helyezze át a megfelelőbe.

Köszi az ügyintézést, tetszik a kezdeményezés!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, XIII. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    Várjunk még egy kicsit, hátha befejezik, elvégre tegnap álltak neki újra. :)
  • Járókelő Ödön hozzászólt a bejelentéshez.

    Na, ez viszont még bőven nincs megoldva, csak az egyik sávban lekaparták a szétesett burkolatot, bekerítették, és ott hagyták:
    http://kepfeltoltes.hu/130503/IMG_20130503_073215_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Képzeljétek, 1 hete írtam nektek, és elkezdték a helyreállítást. Majd meglátjuk, milyen lesz. (Ugyanis néhány méterrel arrébb pár nappal ezelőtt is fel kellett túrni az utat). Köszi a gyors ügyintézés...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt én is be akartam küldeni, tényleg botrányosan gány munka.
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • Petróczi Éva bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyúk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Lőportár utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Margitszigeti kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Szállodák (Hotels) (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére