Megoldott

Nem világító lámpák

Ugyan egyszer már bejelentettem, de nem történt semmi, ezért újra próbálkozom:

http://jarokelo.hu/budapest/bejelentesek/3252/villogo-vagy-nem-mukodo-lampak

Négy hónappal ezelőtt még csak 1 nem világított, most már kettő. Kérem szíveskedjenek megjavítani. Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, III. kerület

Hozzászólások

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Végre megcsinálták, megoldottra állítható. Több, mint 4 hónap alatt még válaszra sem méltattak :-(.
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Mura-Mészáros Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rongált villanyoszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Boglár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett lámpák

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére