Megoldott

Graffitis utasváró

Tisztelt JCD!
Kérem, szíveskedjenek a III. kerületi Óbudai temető (Vörösvári út felé) megállót a graffitiktől megtisztítani.

Munkájukat köszönöm!

Tisztelettel:
Fónai Kende

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Bécsi út 268a

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    Erre a gyorsaságra tényleg nincsenek szavak... :)
  • Füleki Flavián elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Fónai Kende bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére