Megoldott

Közvilágítás - Mészáros L. utca - Árpád utca

Helyszín: Kispest, Mészáros Lőrinc utca - Árpád utca kereszteződés
Probléma leírása: Az egyik lámpa sötét, nem világít.
Megoldási javaslat: Kérem, javítsák a lámpát!
Google Utcakép: https://www.google.hu/maps/place/%C3%81rp%C3%A1d+u.+143,+Budapest,+1196/@47.446382,19.139153,3a,75y,99.64h,97.6t/data=!3m4!1e1!3m2!1skTJ_Bq1Zm2BE1pJ8bzj8Fw!2e0!4m2!3m1!1s0x4741c2eb0f20870f:0x25c6d4d47db6c264

A bejelentés megoldásában közreműködő személyek segítségét előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, XIX. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítva! -Rövid szöveg-
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Sötét lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Bocskai utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Több lámpa nem világít

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    90016 (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  Vissza az oldal tetejére