Megoldott

A Köki állomáson a 200E buszhoz levezető lépcsó teteje

A Kökin a 200E buszhoz vezető lépcső tetején több, mint egy éve kitört egy taktilis - vakvezető - járólap. Ahelyett, hogy kicserélnék, egy éles tetejű oszlopot szoktak a helyére tenni, mely nemcsak ocsmány, de a vakok számára egyenesen életveszélyes lehet.
A hazánkba érkező külföldiek egy részének ez az első találkozása Budapesttel a reptér után - lehet, hogy szebb arcunkat kéne mutatni nekik, ha már magunknak "ez is jó".

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Vak Bottyán u. 75
A Köki állomáson a 200E buszhoz levezető lépcsó teteje bejelentés helye
Térkép betöltéséhez kattints

Hozzászólások

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beázás aluljáróban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Bartók Béla út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nincs pad a HÉV megállóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV-HÉV Zrt. (BKK)
    Szabadságtelep (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére