Megoldott

Hol világít, hol nem

Helyszín: Csepel, Kiss János altábornagy utca
Probléma leírása: A képen látható lámpa hol világít, hol nem, de legtöbbször nem.
Megoldási javaslat: Kérem, javítsák a lámát!
Google Utcakép: https://www.google.hu/maps/@47.426548,19.071479,3a,34.6y,252.78h,96.4t/data=!3m4!1e1!3m2!1sof12fGd32WfjX078UT5QfQ!2e0

A bejelentés megoldásában közreműködő személyek segítségét előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, XXI. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Úgy nézem megcsinálták!
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Kidőlt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gudenus László
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Vas Gereben utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nincs közvilágítás a sétányon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Puli sétány (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    5
    Válaszra vár
    5

    Megrongált oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Puli sétány (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére