Megoldatlan

Irritáló kátyú

Anonim Járókelő

A csatornázást követően az átlagosnak mondható aszfalt helyett egy vidéki faluban is kiröhögnék a XVIII. kerületi Pancsova utcát (többek között). A munkagépek darabokra törték az úttestet végig az utcában, és most ha eső esik, vagy olvad a hó, mindenhol láthatatlan kátyúk vannak, és sár (merthogy a vízelvezető árkot is beásták). A kint parkoló gépjárművek minden reggel be vannak terítve sárral. Ha már az utat nem csinálják meg, legalább a kátyúkat töltsék fel. Íme egy példa..

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, XVIII. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Városgazda NZrt.

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő?
    Azóta történt valami fejlemény az ügyben?
    Ha van bármilyen információja a bejelentéssel kapcsolatban kérjük, erre a linkre kattintva jelezze nekünk:
    http://jarokelo.hu/budapest/beje...
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Városgazda NZrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ismét visszatérő kátyú.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Fiatalság utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Úttest

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Neogrády Anikó
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Rózsa utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére