Megoldatlan

Töredezett, kipergett döntött szegély

FRISSÍTÉS 2020.01.03.:
A szegély a bejelentés óta tovább amortizálódott.

---
A XVII. kerületi Cséplő utcát és Kőröstói utcát összekötő 3 utca (Cégzi József, Mansfeld Péter és Erdész József utcák) mindkét végénél döntött szegélyes kialakítás van. Ezek a szegélykövek az évek során (fagykár, stb) eltöredeztek, kiperegtek, így már alig van olyan szög, amellyel be- vagy ki lehet fordulni az említett utcákba/ból anélkül, hogy az autó ráfusson a hibákra. Szeretnék érdeklődni, hogy tervben van-e a torkolatok javítása.

A csatolt Google street view képernyőkép 2012-es, de azóta csak romlott a helyzet.

Köszönettel:
Bortei-Doku Shaun

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Mansfeld Péter u. 4

Hozzászólások

  • Bortei-Doku Shaun hozzászólt a bejelentéshez.

    A döntött szegélyeket azóta eltávolították, szintbe hozták az utcák torkolatát
  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés leírását "A XVII. kerületi Cséplő utcát és Kőröstói utcát összekötő 3 utca (Cégzi József, Mansfeld Péter és Erdész József utcák) mindkét végénél döntött szegélyes kialakítás van. Ezek a szegélykövek az évek során (fagykár, stb) eltöredeztek, kiperegtek, így már alig van olyan szög, amellyel be- vagy k...

  • Vizi Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    Mustráltam: A szegély a bejelentés óta tovább amortizálódott.
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés nevét "Töredezett, kipergett döntött szegély a Cséplő utca - Kőröstói utca összekötő útjai végén"-ról "Töredezett, kipergett döntött szegély"-ra.

  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Bortei-Doku Shaun bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Veszélyes, mély kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ruby Tamás
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Újlak utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdán kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Újlak utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Nemes-Joo Anett
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Magyarhida utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére