Megoldott

Útjavítás Keresztúron... Kertvárost és kátyút építünk?

Pár hónappal ezelőtt - no nem oly' régen azért, úgy augusztus vége táján, de biztonsággal az Önkormányzati választások előtt- azért nekifohászkodtak, hogy az évek óta szinte járhatatlan 517. utcát valahogy szalonképessé tegyék a választásokra.
Alighanem a munka minősége és a felhasznált anyag, eszköz (a mini úthenger!) sem az örökkévalóságnak lett kiporciózva, de valószínűleg arra még az illetékes (képviselő) sem számított, hogy 5 hónap után úgy néz ki az utca, mint a donyecki repülőtér futópályája egy alapos bombázás után...
Nem ragozom tovább, de kérdezek:
1) Mennyibe került ez az "útjavítás"?
2) Volt minőségi átvétel? Jól látható, hogy az út egy részén a mai napig nincs behengerelve a burkolóanyag és valószínűleg a kis úthenger teljesítménye sem volt elegendő, ezért pereg ki a rendesen be sem tömörített anyag.
3) Mikor javítják meg ténylegesen az utat?!
4) És végül: lesz-e valaki, aki vállalja végre a hibákért a felelősséget is. Bár kétségtelen a legegyszerűbb csendben úlni, aztán majd elfelejtik az emberek...
Erre azért ne vegyenek mérget!

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, XVII. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Az útjavítások teljesebb története a Járókelőn olvasható és látható...
    A megszépített valóság -hányszor is volt javítás alig fél év alatt- meg itt: http://goo.gl/E8beUH
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Azt hiszem a "javítás" utáni képek elég sokat mondanak az oly sokszor jelzett kátyúk számáról és hát tulajdonképpen a javítás módjáról is...
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    A fejlemény alapján megoldottként lezárom, ha mégsem lesz tartós a javítás, akkor újra tudjuk küldeni majd.
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Most erre a "javításra" mit lehet mondani? Válaszra nem méltattak; elnézést nem kértek; nem magyarázkodtak: mégis megoldva?!....
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    A mai délelőtt a Rákosmente Kft. dolgozói egy tgk.-val, pár lapáttal és egy kézi vibrációs döngölővel megjelentek és betömték a számtalan kátyút, amely a frissen (5 hónapja?) kátyúzott 517 . utca minő...
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Érdekes az élet...
    A most bemutatott képen jól látszik, hogy egy "S" kanyar alakult ki, ugyanis a közel 30 kátyúban senki közlekedik szívesen így inkább elkerüli...
    Hát mit mondjak: amíg van hely add...
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Hát őszinrén: nem szörnyű látvány ahhoz képest, hogy állítólag szakemberek javították majd egy héten keresztül, nyílván nem kevés pénzből ezt az utcát? Olyan, hogy szakmai lelkiismeret már nem létezik...
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt az utat augusztusban teljesen, de szakszerűtlenül felújították már - gondolom sok milliós költséggel. Már akkor jeleztem a szakszerűtlen hengerlés, a gödrök helytelen eldolgozását...
    A tragikus az...
  • Der Komissar hozzászólt a bejelentéshez.

    Valószínűleg az utca benne van a kerületi útjavítási, útburkolási tervekben, amiről lehet olvasni a legfrissebb "Hírhozó" kétoldalas riportjában, amely a polgármesterrel készült.
    A kedves bejelentő e...
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Régi Lakó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Úttest süllyedés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kreutzer Iván
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Bocskai István utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fedél a nyomvonalon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Szent kereszt tér (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Vizes lyuk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Budapest Közút
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére