Megoldott

Nem égnek a led lámpák a Szentendrei úton

Anonim Járókelő

Kérem csinálják meg a led világítást. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, 11 15
Nem égnek a led lámpák a Szentendrei úton bejelentés helye
Térkép betöltéséhez kattints

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megcsinálták zárható. Köszönöm!
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Az illetékes

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Nem világítanak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Zipernovszky Károly utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Megint elromlottak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Batthyány utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére