Megoldott

Hibás közvilágítás a Margit körúton

A Margit körút jobb oldalán, a híd felé vezető szakaszon, a Henger és a Lipthay utcák között 4 lámpa nem ég. Kérjük a javításukat. Köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, II. kerület

Hozzászólások

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Ismét kérem, hogy állítsák megoldottra, köszönöm.
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Tegnap este már világítottak a lámpák, megoldottra állítható.
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Mura-Mészáros Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Renegeteg kiégett lámpa a lépcső felett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Margit híd, budai hídfő H (II. kerület)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: N. István
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Széll Kálmán tér M (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett a lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Békásmegyer, Újmegyeri tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére