Megoldott

Halványan világító lámpa

Kérem legyenek szívesek gondoskodni a Bártfai utca 50. és a Fejér Lipót utca 61. között található járdaszakaszon a képen látható halványan, pislákolva világító lámpa javításáról. Munkájukat ezúton is nagyon köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Fejér Lipót u. 61

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Járókelő Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Újra rendesen világít. Megoldott. Köszönöm.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Járókelő Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére