Megoldott

Közvilágítás - Szabó Ervin utca

Tisztelt Cím!

Helyszín: Kispest, Szabó Ervin utca 31 előtt
Probléma leírása: A lámpa nem világít
Megoldási javaslat: Kérem, javítsák a lámpát!
Google Utcakép: https://www.google.hu/maps/@47.4609663,19.1487425,3a,83.2y,62.45h,111.69t/data=!3m4!1e1!3m2!1sKD2Rhp6zU4buQWeFE6nvbQ!2e0

A bejelentésben szereplő problémák megoldásában közreműködő személyek segítségét előre is köszönöm!

Budapest, 2015. Január 03.

Köszönettel: Bardócz Csaba

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, XIX. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    Az üggyel kapcsolatos fejlemények szövege:
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Bardócz Csaba bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Közvilàgitàs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Széchenyi utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett a lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Békásmegyer, Újmegyeri tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Újpest-központ (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére