Megoldott

Nem működik az indulás jelző

Nem működik az őrs vezér terén,az árkád melleti buszmegállónál lévő indulásjelző

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Kerepesi út 82

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sule György hozzászólt a bejelentéshez.

    Újra működik az indulás jelzö
  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    Hámornik Balázs fotója:
  • Dobos Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Sule György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére