Megoldott

Üres faverem

A Kapy úton, a Nagybányai úti gyalogátkelőhely melletti üres faverembe kérem, hogy alkalmas időjárás esetén ültessenek egy fát! Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Kapy u. 27

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagyon köszönöm az illetékesek munkáját!
  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Bejelentését ismételten továbbítottuk az illetékes Önkormányzati Osztály felé. A hibák kijavításáig kérjük szíves türelmét.
    Köszönettel:
    A II. Kerületi Városfejlesztő Zrt. Közterül...
  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma reggeli kép - valami készül!
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerületi Polgármesteri Hivatal"-ról "II. kerület"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét.
    Bejelentését továbbítottuk az illetékes Önkormányzati Osztály felé, akik meg fogják vizsgálni az Ön által említett problémát, majd a rendelkezésükre álló k
    ...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Polgármesteri Hivatal

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére