Megoldott

Ferde táblák

Kérem, igazítsák meg az oszlopon lévő táblákat.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Rákóczi út 4

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Németh István hozzászólt a bejelentéshez.

    Lassan két hete nem barmolták össze. Mondjuk nincs nyár:)
  • Németh István hozzászólt a bejelentéshez.

    Január 21-én megoldva.
  • Sutus Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére