Megoldott

Nem világító lámpa - Török Flóris utca

Tisztelt Cím!

Helyszín: Pesterzsébet, Török Flóris utca (Eötvös Lóránd SZKI és SZI előtt)
Probléma leírása: Nem világít a képen szereplő lámpa
Megoldási javaslat: Kérem, javítsák a lámpát!
Google Utcakép: https://www.google.hu/maps/@47.4377968,19.1075715,3a,22.8y,137.35h,96.08t/data=!3m4!1e1!3m2!1s1JFBsK2_C_qB5qyIrs2uNQ!2e0

A bejelentésben szereplő problémák megoldásában közreműködő személyek segítségét előre is köszönöm!

Budapest, 2014. December 28.

Köszönettel: Bardócz Csaba

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, XX. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Csillog a fény minden lámpából! :D
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Kiégett lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Wesselényi utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Ábrahám Géza utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére