Megoldott

Közvilágítás

194-es busz Batthyány utcai megállójánál, a Nádasdy utcában egy hosszú szakaszon nincsen éjjel világítás. Eléggé zavaró!!!

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, XIX. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Már egy ideje működik! :)
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    koszonom a kiegeszitest ☺
  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Itt van róla par kep is :)
  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Itt van róla par kep is :)
  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Itt van róla par kep is :)
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Sötét lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    90014 (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Sötét lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Nagykőrösi út (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére