Megoldott

Teljes sötétség

Tisztelt Cím!

Helyszín: Csepel, II. Rákóczi Ferenc utca: Korzó és a Bölcsőde között, illetve az Óvoda és a Bölcsőde között.
Probléma leírása: A lámpák sötétek, elég félelmetes arra elmenni.
Megoldási javaslat: Kérem, javítsák a közvilágítást!
Google Utcakép: https://www.google.hu/maps/@47.425887,19.0688796,3a,15.2y,277.42h,87.04t/data=!3m4!1e1!3m2!1sN_EAzf9CDeD_2hc0Fa_q3g!2e0
https://www.google.hu/maps/@47.4258734,19.0673279,3a,15.9y,76.66h,88.81t/data=!3m4!1e1!3m2!1svbIk8ijGdf7a2gCmBGmUwg!2e0

A bejelentésben szereplő problémák megoldásában közreműködő személyek segítségét előre is köszönöm!

Budapest, 2014. December 22.

Köszönettel: Bardócz Csaba

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, XXI. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A vilagitas javitasa megtortent!
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kiégett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Simon Zoltán
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Völgy utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Cirmos sétány (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Cirmos sétány (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére