Válaszra vár

Kigödrölődés

A 1224 Bp. Diósdi út úthibáit szeretném újra bejelenteni. A múltkori bejelentés után szinte hihetetlenül 2 nap múlva meg lett csinálva. Örültünk! Sajnos a legkisebb eső is rögtön kimossa a gödrökből a beleegyengetett apró zúzalékot, ugyanis nincs közötte kötőanyag, ami aszfalt útnál a kátrány kellene hogy legyen.
Mindegy az út gödrös javításra szorul!!! Nem tudom hogy lehetne télen tartósan megjavítani, így 1-2 hét alatt újból járhatatlan!

Előre is köszönöm segítségüket, Tisztelettel: GA.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Diósdi u. 103

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület

  • Garbóczi Antal bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére