Megoldott

Mihálkovics utcai kandeláber takaró fedél leesett.

Két napja a földön várakozik a Mihálkovics utca 12-es számú ház előtti közvilágítási kandeláber takaró fedele. Nagyon veszélyes, nyíltan kilátszódnak a magasfeszültségű vezetékek. Áramütést okozhatnak.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, IX. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bardócz Csaba Úr!
    Köszönöm a kérdést, a probléma részben megoldódott. Az eredeti szerelőfedél nem került vissza. Helyette egy kartonlappal és kötözőszalagokkal oldották meg a nyílás befedését.
  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Megoldódott azóta a probléma?
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére